Huviringid
Kool
Jrk. Ringi nimi Mis klassile Tunde nädalas Juhendaja nimi Ringi toimumise päev, aeg, koht Õpilaste Ringitöö
            soov.arv kuutasu
1 Mudilaskoor  1.klass 1 Leili Värte K kell 12.00-12.45 32 Tasuta
2 Mudilaskoor  2.- 4.kl.  2 Leili Värte  K kell 14.00-14.45  ja R kell 13.05-13.50 36 Tasuta
3 Poistekoor 2.- 6.kl.  2 Leili Värte T kell 14.00 - 14.45 ja N kell 13.05-13.50 19 Tasuta
4 Ansamblid 1.- 12.kl. 1+1 L. Värte ja A. Skuin K 6.tund  või kokkuleppel 7+6 Tasuta
5 Solistid (laulab kooris) 1.- 12.kl.  1+1 L.Värte ja A.Skuin Kokkuleppel 39 Tasuta
6 Lastekoor 5.- 9.kl.  2 Aive Skuin E kell 14.00-15.30 22 Tasuta
7 Noortekoor 9.- 12.kl.  2 Aive Skuin K kell 14.45- 16.30 20 Tasuta
8 Kitarr 4.- 9.kl.  1 Aive Skuin T kell 15.00- 15.45 või N kell 15.45- 16.30 5 Tasuta
9 Rahvatants 1.kl.  2 M.Sirkas/K.Tiigimäe E  kell 13.00 - 13.45 ja T  12.00-12.45 kooli aula 10T+8P Tasuta
10 Rahvatants 2.- 3.kl.  2 M.Sirkas/K.Tiigimäe E kell 14.00 - 14.45 ja T 13.00-13.45 kooli aula 14 Tasuta
11 Rahvatants 4.- 6.kl.  2 Killu Tiigimäe E koos Muhedatega kell 19.00- 21.00 13 Tasuta
12 Jalgrattakool 3.- 4.kl.  1 Airi Voog T kell 14.00 - 14.45 ruum nr. 27 15 20.- load
13 Lillering  1.- 2.kl.  1+1 Rozeta Meos 2.kl.T kell 14.00  ja 1.kl.  K kell 13.00  4 Tasuta
14 Motoring 1.- 12.kl.  9 Väino Haab T,K,N kell 14.00 - 16.00 motoklubis 29 Tasuta
15 Sõjaline ring 4.- 9.kl.  1 Gunnar Richter E kell 14.00-14.45 ruum nr.6 9 Tasuta
16 Pitšing (esitluskunst) 10. - 12.kl.    1 Gunnar Richter E kell 16.00 - 16.45 ruum nr. 6 26 Tasuta
17 Kamishibai Teater 2-4.kl. vene lastele  1   Helgi Org T kell 15.00-15.45 ruum nr.77 12 Tasuta
18 Kamishibai Teater 5B 1 Helgi Org T või N kell 15.00 - 15.45 ruum nr.77 12 Tasuta
19 XT Robootika 1.- 2.kl.  1+1 Sirle Pall E kell 15.00-16.30 nr.94 või  R  13.00-14.30 nr.38 24 30.- 
20 XT Robootika  3.-4.kl.  1+1 Sirle Pall T kell 15.00-16.30 nr.36 või  R 15.00-16.30 nr.38 5 30.-
21 XT Programmeerimine  2.- 4.kl.    1 Anastasia Skiperskaja T kell 15.00-16.00 nr.37 13 30.- 
22 XT Kokandus 2.- 5.kl.  2 Diane Sarapuu-Kelder  T või N kell 16.00-18.00  nr.42 15 40.- 
23 XT Teadusring 2.- 4.kl.  1+1 Olga Bragina K kell 16.00-17.00 nr.6  või K 17.00-18.00 nr.6 12 30.-
24 Käsipall  1.-2.kl. 3 Martin Kokkuta E K R kell 14.00-15.00 Loo Spordihoone 30 35.- 
25 Käsipall  3.- 4.kl.  3 Martin Kokkuta E K R kell 15.00-16.00 Loo Spordihoone 30 35.- 
26 Active Studio tants 1.- 6.kl. 1 Andrea Aug R kell 15.00 - 15.45  kooli aula 14 18.-
27 Puutöö 5.- 9.kl.  2 Urmas Pohlak T kell  14.45 - 16.15 puutöö klassis 10 Tasuta
28 Budokool 3.- 8.kl.  1 Priit Dello K kell 15.00- 16.00 kooli aula 10 Tasuta
29 Näitering 2.- 3.kl.  1 5.kl. tüdrukud N kell 14.00- 14.45 aula (kui on vaba) 7 Tasuta
30 Robootika 5.- 9.kl.  2 Kuldar Saaremäe E kell 16.00-17.30 ruum nr.36 6 Tasuta
31 FC Tiigrid jalgpall 1.-2.kl. 2 Sven Elenurm T ja N kell 17.10 Loo Staadion 30 28.-
32 FC Tiigrid jalgpall 3.-7.kl. 2 Sven Elenurm T ja N kell 16.00 Loo Staadion 30 28.-
33 Karate 1.- 12.kl.  2 Sten Aru T ja R kell 14.00- 14.45 kooli aula 20 35.- 
34 Kunst ja meisterdamine 1.- 2.kl.  1 Rutt Reemann-Arro N kell13.05-13.50 ruum nr. 46 10-12 Tasuta
35 Iluvõimlemine 1.- 5.kl.T 1 Valeria Shipilova E kell 14.50 - 15.35 aulas 9 Tasuta
36 Mopeedikursus 7.-9.kl. T ja P 1 Vello Voog T kell 14.55- 15.40 ruum nr.70 10 Kursusetasu 
37 JJ Street Dance 1.-12.kl.TP 2 Eva Vihtol  E 17.00-18.00 aula ja K 17.00-18.00 A saal 20 24.-/27.- 

KANTSELEI  AVATUD

13.06. – 29.06.17       kell 9.00 – 14.00

16.08. – 31.08.17       kell 9.00 – 14.00

KOOLIMAJA  AVATUD

(dokumendid saab jätta kooli valvelauda)

13.06. – 29.06.17      kell 8.00 – 18.00

13.08. – 31.08.16       kell 8.00 – 18.00