Infoleht

1. -20. . september 2019

„Rebaste nädal“- korraldavad 11. ja 12. klass

Esmaspäev, 16. september

• Head klassivanemad ja klassivanema abid!

Huvijuht ootab teid aulas kell 10. 35 (1. suur vahetund)

Kui sul on sel kellaajal söögivahetund, siis oled oodatud kell 11. 40

(2. suur vahetund)

Teisipäev, 17. september

• 2c teatris. „Röövel Hotzenplotz“ NUKUs

Kolmapäev, 18. september

• 4b õppekäigul Balbiinos

Neljapäev, 19. september

• Jõelähtme valla noorte III infomess Kostiveres

Väljasõit  Loolt kell 13. 40

Väljasõit Kostiverest kell 16. 30

Septembrikuus on ikka miskit ka uut. Seetõttu on infomess sellel aastal kolinud Kostivere Kooli ja toimub 19. septembril kell 12:30-18:30. Päeva juhib Erkki Sarapuu.

Lisaks on muutunud veidi ka infomessi kontseptsioon. Tegevused toimuvad ikka sise- ja välialal, aga seekord saavad kõik osalevad noored endale messi legendi ja külastades messialal erinevaid tegevusi, saab koguda templeid. Kõikide noorte vahel, kes saavad täis kõik legendil märgitud kohad,  läheb loosi 3 x 100 eurost SPORTLANDI  kinkekaarti.

Samuti toimuvad laval esinemised:

• Kell 14:00 Artjom Savitski
  • Kell 16:00 Ariadne
  • Kell 18:00 PLUUTO

Loosimised toimuvad enne esinemisi ja templeid legendidele saab koguda esinemiste vahepeal. Seega tegevusi jätkub kogu päevaks ja noori jätkub samuti igale poole.

KUI SOOVID OSALEDA, PALUN REGISTREERI ENNAST HUVIJUHI JUURES    või  kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Reede, 20. september

• Harjumaa koolidevahelised MV staadioni teatejooksudes (Kosel)