Projektid

KANTSELEI  AVATUD

Koolivaheajal kantselei avatud 21.oktoobril 2019 kella 9.00 - 14.00
Seoses ehitustöödega on kantselei suletud teisipäevast reedeni
Elektroonilistele pöördumistele vastatakse igal tööpäeval.
Koolimaja avatud  21.oktoobrist - 23.oktoobrini 2019 kell 9.00-17.00

KOOLIMAJA  AVATUD

Koolimaja avatud  21.oktoobrist - 23.oktoobrini 2019 kell 9.00-17.00

Liikuma kutsuv kool

Alates 2018/2019 õppeaastast oleme liitunud Tartu Ülikooli sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi liikumislabori poolt loodud projektiga „Liikuma kutsuv kool“.

Projekti peamisteks eesmärkideks on:

• vähendada Eesti laste passiivset istumisaega ja suurendada liikumisaktiivsust koolipäevas;
  • motiveerida lapsi liikuma nii vahetundides kui ka peale koolitundide lõppu läbi mänguliste tegevuste.

Kooli töötajatel on võimalus osaleda koolitustel ja seminaridel, kus jagatakse kogemusi ja käsitletakse laste koolipäeva liikumisaktiivsuse suurendamise võimalusi.
Meie koolis on kaasatud juba nii kooli juhtkond, paljud õpetajad kui ka tugipersonal.

Lähemalt saad liikuma kutsuva kooli projektiga tutvuda veebiaadressil https://www.liikumakutsuvkool.ee/