Järgmine teadusring toimub laupäeval, 24. novembril 2018 Loo koolis.
Teemaks on seekord süda. Juhendaja on Ando Vaan, endine bioloogiaüliõpilane, kes praegu pistab rinda arstitudengi eluga. Ta tutvustab imetajate südame ehitust, räägib enam levinud südame haigustest ja kulminatsiooniks on seasüdame lahkamine. Lisaks võib ta huvilistele õpetada vererõhu mõõtmist stetoskoobi ja rõhumansetiga. Seoses kooliajaga teeme mälukatsed ja järeldusi, kuidas paremini õppida.
Nõrganärvilistel ei tasu tulla. Lahkamine on verine värk.

Teadusring on 5. – 9. klassi õpilastele, seekordne teema sobib pigem vanematele. Osalejate arv on piiratud.

Palun täitke registreerimisvorm, sest vajalik on kindlasti eelregistreerimine.
Registreerida saab http://bit.ly/2FcuBXD

Palun märkige, kes vajab Noortebussi transporti ja lisage oma telefoninumber.
Noortebussi transpordivajadus tuleb kinnitada hiljemalt neljapäeval enne teadusringi.

Kui olete registreerunud ja ei saa tulla, siis andke mulle kindlasti teada. Muidu ootame asjata ringi algusega.

Teadusringi korraldab Jõelähtme Vallavalitsus. Teadusring on osalejatele tasuta.
Kes ei soovi neid teateid edaspidi saada, andke mulle teada, et eemaldaksin teid meililistist.

PS Võimalusel võtke kaasa miskit head väikeseks vahepalaks ühisele lauale panemiseks (väike eine kl 12 ja 13 vahel on väga kosutav).

Olete oodatud!
Kohtumiseni!

Elo Sepp
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
teadusringloo.wordpress.com