Meeliköitvalt südamlik ja humoorikas muusikaline fantaasia sobib vaatamiseks kõigile.

Kooligruppidele planeeritud etendus toimub 3. aprillil kell 13:00 Viimsi Huvikeskuses (Nelgi tee 1, Viimsi vald).

Muusikali kokkuvõte: Muusikal “Tahan olla suur” on loodud aastal 1988 esilinastunud samanimelise filmi põhjal, mille peaosas oli Tom Hanks. Muusikalina toodi "Big" Broadway lavale aastal 1996. Lavastus kõnetab igat last, kes kunagi on tundnud, et on millekski liiga noor. Muusikal räägib loo teismelisest poisist Josh Baskinist, kes pärast lõbustuspargi soovimasinale öeldut: “Tahan olla suur”, ärkab hommikul 30-ne aastase mehena - välimuselt mees, hingelt poiss, püüab ta leida parima sõbra Billy Kopeck´i abil oma kohta täiskasvanute maailmas.
Õnneliku juhuse läbi saab Joshist suure mänguasjafirma MacMillian Toy´s oluline liige.

Mänguasjad, armumine, uhke elu ja piisavalt raha, et osta lõputult popcorni, kuid isegi parima sõbra Billy Kopeck´i lükkab Josh eemale. Lõpuks mõistab Josh, et ta pole siiski veel valmis olema suur, sest suureks peab saama igaüks vaid läbi lapsolemise ning otsib soovimasinat, et oma lapsepõlv tagasi saada.

•MTÜ Viimsi Huvikeskuse ja Viimsi Muusikaliteatri ühistööna valmiv juubelilavastus esietendub Eestis esmakordselt.

Lisateave
1) Etendus on kahes vaatuses 2 tundi ja 10 minutit.
2) Soodushind õpilasele 5 € ja õpilasrühmade saatjad tasuta. 3) Broneerides palume teatada õpilaste ning saatjate arv aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
4) Broneeritud piletid saate kätte etendusele tulles kohapealt (maksta saab ülekandega või sularahas).