Aktused

2.-4.KLASS    KELL 9.00
5.-12.KLASS  KELL 10.00
1.KLASS         KELL 13.00

Meie elanike tervise ja heaolu kaardistamiseks on Jõelähtme vallavalitsus asunud koostama Jõelähtme valla heaoluprofiili. Selleks on koostatud 2 küsimustikku – täiskasvanute ja noorte oma.

Käesoleva küsimustiku põhjal koostatakse ülevaade täiskasvanute ja 12-26 aastaste valla noorte terviseseisundist ja seda mõjutavatest teguritest.

Vastamine võtab aega 5-10 minutit. Palun vali vastusevariandid, mis iseloomustavad Sind kõige paremini.
Küsimustik on anonüümne, mistõttu vasta julgelt täiesti ausalt!

Andmeid kogutakse kuni 31.08.2019.
Uuringu tulemustega on võimalik tutvuda Jõelähtme valla kodulehel novembrist 2019.

Täiskasvanute uuringu kontaktisik on lastekaitse- ja sotsiaaltöö spetsialist Pilleriin Kurg
(See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., telefon 60 54 858).
Täiskasvanute küsimustikule saad vastata siin.

Noorte uuringu kontaktisik on noorsootöö- ja spordispetsialist Liisi Vesselov
(See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., telefon 53 894 255).
Noorte küsimustikule saad vastata siin.