Koolieelne rühm

Koolieelne rühm Loo Keskkoolis

Loo Keskkoolis tegutsev koolieelne rühm on mõeldud järgmisel sügisel 1.klassi tulevatele lastele koolimaja ja õpetajatega tutvumiseks  ja nende vanematele tagasiside andmiseks koolielu ja lapse arengut puudutavates küsimustes.

Koolieelne  rühm saab kokku perioodil veebruar-mai alates veebruarist 2020 üks kord kuus. Veebruaris ja märtsi toimub kokkusaamine laupäeva hommikul, aprillis ja mais tööpäeva õhtul. Lastel palume kaasa võtta harilik pliiats, värvilised pliiatsid, kustutuskumm ja vahetusjalanõud.

Eelkooli rühma registreerimine toimub esimesel kokkusaamisel koolis.

Tegevuste kava õpilastele ja lastevanematele:

Veebruar 15.02 kell 10.00

• Lastele arendavad ja mängulised tegevused. Õpetajad Esta Saula ja Rutt Reemann-Arro. Ruumis 35 ja 46.
  • Lastevanematele info jagamine üldisest koolikorraldusest. Direktor Ants Rebane ja õppealajuhataja Mari Lepp.

Märts  14.03 kell 10.00

• Lastevanematele loeng – vestlusring tugimeeskonna liikmetega.

Aprill  15.04 kell 17.30

• Lastevanematele loeng.

Mai  13.05 kell 17.30

• Lastele arendavad ja mängulised tegevused. Koolimaja tutvustamine. Ruumis 35 ja 46.
  • Lastevanematele kohtumine klassiõpetajatega. Aulas.

Info kooli kantselei tel.6080403 või meil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.