Koolieelne rühm

Koolieelne rühm Loo Keskkoolis

Loo Keskkoolis tegutsev koolieelne rühm on mõeldud järgmisel sügisel 1.klassi tulevatele lastele koolimaja ja õpetajatega tutvumiseks  ja nende vanematele tagasiside andmiseks koolielu ja lapse arengut puudutavates küsimustes.

Koolieelne  rühm saab kokku perioodil veebruar-mai alates veebruarist 2019 üks kord kuus. Veebruaris ja märtsi toimub kokkusaamine laupäeva hommikul, aprillis ja mais tööpäeva õhtul. Lastel palume kaasa võtta harilik pliiats, värvilised pliiatsid, kustutuskumm ja vahetusjalanõud.

Tegevuste kava õpilastele ja lastevanematele:

Veebruar 16.02 kell 10.00

• Lastele arendavad ja mängulised tegevused. Õpetajad Helin Pulst ja Kristine Teder. Ruumis 31 ja 32.
  • Lastevanematele info jagamine üldisest koolikorraldusest. Direktor Ants Rebane ja õppealajuhataja Mari Lepp.

Märts  16.03 kell 10.00

• Lastevanematele loeng.

Aprill  17.04 kell 17.30

• Lastevanematele loeng – vestlusring tugimeeskonna liikmetega.

Mai  15.05 kell 17.30

• Lastele arendavad ja mängulised tegevused. Koolimaja tutvustamine.
  • Lastevanematele kohtumine klassiõpetajatega. Ruumis 31 ja 32.

Info kooli kantselei tel.6080403 või meil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.