Koolivorm

Teie KOOLIVORMI TOOTED JA TELLIMINE siit

Aastaringselt on e-poes saadaval pusad, polod. Kudumite olemasolu Norrison ei garanteeri, kudumid tuleb tellida ettetellimisperioodil.

Ettetellimise perioodid: 

I periood  1.mai kuni 25. juuni , kättesaamine pakiautomaadist alates 20. august.  

II periood 1. september kuni 20.september, kättesaamine pakiautomaadist alates novembrist.

Koolivormi saab proovida Norrisoni Telliskivi kaupluses.

Loo Koolil on olemas FB koolivormi järelturg, kus liigub pea igas suuruses koolivormi elemente, mida soodsamalt soetada saab. Hästi hoitud koolivorm pakub kandmisrõõmu mitmele õpilasele.

Alates 2017/2018 õa septembrist kannavad Loo Keskkooli õpilased koolivormi, mis väärtustab koolikultuuri ja tekitab ühtsustunnet, see on osa kooli sümboolikast.

Elementideks on kooli logoga polosärk, vest ja kardigan. Polode värvused on: valge, kollane, roheline ja punane.

Igapäevaselt kannavad 1.-4. klasside õpilased vähemalt ühte Loo Keskkooli logoga koolivormielementi (polot, vesti või kardigani). 5.-12.klasside õpilased kannavad soovikorral samuti koolivormielemente. Koolis kantakse tumedaid teksa-, viigi- või velvetpükse või tumedat seelikut, dressipükstega käiakse kehalise kasvatuse tunnis.

Pidulikel üritustel (aktusel, kontserdil, kooriga esinemisel ja olümpiaadil osaledes) kannavad Loo Keskkooli õpilased kooli sümboolikaga vesti või kardigani, valget või helesinist triiksärki ning musti teksa- või viigipükse või musta seelikut ja soovitavalt heledaid sukkpükse.