Huviringid

HUVIRINGID 2021/2022 õppeaastal
Uudiskirja Huvitegevuse erinumber

Küsimuste tekkimisel võib alati pöörduda huvijuhi poole.

Huvijuht: Heili Lepp
Tel.
6467086
E-post: heili.lepp@lookool.ee
Huvijuht asub ruumis 202.

ALLOLEV INFO ON 2020/2021 HUVIRINGIDE KOHTA

Tasuta huviringid

Muusika
  • Mudilaskoor, (1. klassid)juh Leili Värte  K 12.00 – 12.45
  • Mudilaskoor,  (2. -4. klass), juh Leili Värte  K. 14.00 – 14.45 ja N 13.05- 13.50
  • Poistekoor, (2.-7. klass), juh Leili Värte T ja N 14.00- 14.45
  • Lastekoor,  (5. -6. klass), juh Aive Skuin  E 13.05 – 13.50
  • Lastekoor,  (7. -8. klass), juh Aive Skuin  K 14.00 – 14.45
  • Noortekoor (9. -12. klass), juh Aive Skuin  K 14.55- 16.25
  • Kitarriõpe (algajad)juh Aive Skuin, ajad kokkuleppel
  • Solistid, ansamblid, juh Leili Värte ja Aive Skuin, ajad kokkuleppel

Muusikaringidesse registreerumine toimub muusikaõpetaja juures esimesel võimalusel.

Tants
  • Rahvatants, õpetaja Kaire Vaabel – esimene trenn 28.09

1.- 2.klassi rühm, esmaspäeviti 12:55 – 13:55
3.- 5.klassi rühm, esmaspäeviti ja reedeti 14:00 – 15:00

Registreerimine siin: https://forms.gle/pPjKoZb36t9iT2hQ8  või huvijuhi juures ruum 202.

Tehnika
  • Motoring (1. -12. klass)juh Väino Haab T, K, N 14.00 – 16.00, alustab 1.oktoober

Info ja registreerimine: vaino.haab@lookool.ee

Sport
  • Võrkpall (3.-6.klass), juh Kersti Leok K 14.00 – 14.45, alustab 9.09
  • Võrkpall (7.-12.klass), juh Kersti Leok K 14.45 – 15.30, alustab 9.09
  • Spordiring (1.-12.klass), juh Mari Piir ja Priit Dello, aeg täpsustusel

Tasulised huviringid

Sport
  • Budokool (3. -6. klass, aulas), juh Priit Dello E ja K 15.00- 16.00 – Budokool alustab 21. septembril. 
  • Shukokai karate (algajad) treener Sten Aru, T (aulas) ja R (A-saal) 14.00- 15.00
  • Shukokai karate  (edasijõudnud), treener Sten Aru, T (aulas) ja R (A-saal) 15.00- 16.30

Info ja registreerimine https://app.sportlyzer.com/application/m3*FV?lang=est


  • Loo jalgpalliklubi  E. ja K. 17.00 (1.-2.klass, poisid ja tüdrukud), 18.00 (4.-7.aastased poisid ja tüdrukud), 19.00 (3.-6.klassi poisid)

Info ja registreerimine: www.fctiigrid.ee


  • Käsipall(1. -2.klass poisid ja tüdrukud; 3.-4.klassi poisid), treener  Martin Kokkuta

E 14.00- 15.00, K 14.00- 15.00, N 14.00 – 15.00, R 14. 00- 15. 00 Maksumus 39 eurot kuus

  • Käsipall (5. -6. klassi poisid) E. 15. 00- 16. 00, K. 15.00-16.00, N 15. 00- 16. 00, R 15. 00- 16. 00 Maksumus 42 eurot kuus      

info ja registreerimine: www.tka.ee   Esimene kuu tasuta!

Tants
  • JJ Street tants, treener  Kertu Kibal,  E. ja K 18.00- 19.00, alustab 7.09

Info ja registreerimine kertu@jjstreet.ee


  • Active Studio Dance (1. -7. klass, aulas) , treener Greta, R. 15.00- 16.00, alustab 11.09

Info ja registreerimine info@activestudio.ee


  • Prodance Stuudio (showtants ja cheerleading) treener Grisse, E 16.00 – 17.00 (1.-4/5.kl)  ja N 18.00 – 19.00 (4/5 – 9.kl).

Info ja registreerimine www.prodance.eegrisse@prodance.ee

Teadus ja tehnika
XTeaduse huviringid
  • Roboti esimesed sammud (1.-3.klassile) K 15.00 – 16.00, arvutiklassis
  • Põnev programmeerimine Scratch ja Tynker  (2.-3. klassile) E 14.00 – 15.00, arvutiklassis
  • Põnev programmeerimine Roblox (4.-5.klassile) E 15.05 – 16.05, arvutiklassis
  • Imeline teadus (1.-2.klassile) R 14.00 – 14.45, ruum 206
  • Imeline teadus (3.-5.klassile) R 15.00 – 15.45, ruum 206

Info ja registreerimine: https://www.xteadus.ee


  • Merekool Viiger (4.-12.klass), T 15.30 – 17.00, ruum 119. Alustab 27.10.

Info ja registreerimine: info.merelaegas@gmail.com või merelaegas.ee